Всі матеріали сайту є предметом авторського права. Будь-яке копіювання чи відтворення матеріалів в друкарських і електронних ЗМІ без дозволу автора чи адміністрації сайту заборонене і не може бути використано для будь-яких інших цілей, крім огляду або використання в навчальних цілях.
     Редакція порталу не несе відповідальності за неправомірне використання матеріалів або зловживання в цілях, заборонених нормами права. Адміністрація сайту поважає права на інтелектуальну власність інших осіб і проводить політику видалення матеріалів, що порушують авторські або майнові права, а також припиняє доступ до сайту користувачів, які використовують портал з порушенням законодавства.   
      Прийміть до уваги, що ми не можемо перевірити кожну публікацію, що завантажується користувачами. Якщо ви помітили, що хтось завантажив матеріал, на який ви маєте авторські, будь ласка, повідомте нам на адресу електронної пошти: [email protected].  Після підтвердження Ваших авторських прав, ми негайно видалимо матеріали з порталу.