Наша школа
[ Скачать с сервера (19.3 Kb) ] 25.01.2016, 09:53

Наша школа
Мета: ознайомити учнів із призначенням основних шкільних
приміщень (класної кімнати, їдальні, гардероба, бібліотеки та ін.) і правилами поводження в них; з режимом школи; вчити поважати труд працівників школи.

Хід уроку:
I. Підготовка учнів до засвоєння нового матеріалу.

1. Бесіда
- Діти, ви вже стали школярами, вас привітно зустріла школа; подивіться, який гарний клас.
У школі на вас чекають справжні друзі, ви навчитесь читати, писати й рахувати, любити і бережливо ставитись до природи, любити працю і ще про багато незнайомих і цікавих речей ви дізнаєтесь від своїх учителів, із прочитаних книжок.
Про те чого навчать у школі ви можете дізнатись, прослухавши муз. Запис пісні «Чого вчать в школі» (муз. В. Шаїнського, сл.. М. Пляцковського).

- Чи замислювались ви над тим, скільки років школі, звідки вона пішла до нас?

2. Розповідь вчителя.
Слово школа – від грец. мови, означає дозвілля, заняття під час дозвілля; місце навчання. У греків школи з`явилися ще у VI ст. до нашої ери. Навчилися в них тільки хлопчики.
А в Київській Русі перші школи з`явились в XI ст..
Наша школа побудована 28 жовтня 1984 року. Директором була Штанько Олександра Іванівна. Школа має три поверхи, розрахована на 600 учнів. В ній є їдальня, спортивний і актовий зал, гарна бібліотека, Ігрові кімнати. Класні кімнати просторі та світлі, з великими вікнами та зручними партами. А з 2007 року в нашій школі відкрився дитячий садочок, при директорові Білоїд Марії Іванівни. Садочок також у нас дуже гарний, так? Ну а з 2010 року директором стала Штанько Г.В., я так думаю ви її всі знаєте, хороший в нас директор?! На території школи також є спортивні та ігрові майданчики, де в подальшому ви з цим всім познайомитесь по ближче.

II. Ознайомлення з новим матеріалом (екскурсія по школі).

1. Підготовка учнів до проведення екскурсії по школі.
- Запитайте в свого сусіда по парті, як його звати ( якщо ви ще не знаєте). А тепер вийдіть на серединку класу і візьміться за руки. Зараз вирушимо на екскурсію по школі, ви ознайомитесь зі своєю другою домівкою, де будете господарями.
- Як треба поводитись у школі під час екскурсії, щоб не заважати іншим?

2. Екскурсія.
Діти виходять у коридор, потім у вестибюль, щоб запам`ятати дорогу до класу, заходять у гардероб, їдальню, вчительську, спортивний зал, бібліотеку, кабінет лікаря, актовий зал.
У кожному приміщенні учитель розповідає про його призначення, хто там працює, коли можна туди заходити, як поводитись; розказує про те, що треба поважати труд працівників школи.
Ознайомлюючи дітей зі школою, звернути увагу на порядок і чистоту, гарне оформлення, показати, де можна викинути сміття.
Після екскурсії учні повертаються в клас.

III. Закріплення матеріалу.

1. Робота з зошитом.
- Відкрийте зошити.
Роздивіться уважно малюнки і розкажіть для чого призначенні ці приміщення і як треба нам поводитись.

2. Бесіда.
- Які приміщення вам запам`яталися?
- Яке із цих приміщень ви би хотіли відвідати? Чому?

IV. Підсумок уроку.
- Що нового ви дізналися на уроці?
- Чого навчилися?

Категория: ПЕРШИЙ УРОК 1 ВЕРЕСНЯ | Добавил: kowbacka
Просмотров: 2165 | Загрузок: 465 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar